Úvodní strana Seznam blogů Blogeři VIP blogy Registrovat se a založit nový blog

Pedagogická komora – jak se zapojit…

 • Vyplňte dotazník na webu PedagogickáKomora.cz, abychom věděli, kolik nás je a s čím nám chcete pomoci (dotazník již vyplnilo 600 učitelů, web navštívilo 25.000 lidí). 
 • Přihlaste se do naší skupiny na Facebooku (už jen nás tam 2.500), kde spolu můžeme diskutovat: Pedagogická komora – diskuze
 • Dejte vědět kolegyním a kolegům, že se mohou také zapojit do této iniciativy (řekněte jim to osobně ve škole, napište e-mail pedagogům z jiných škol, sdílejte informace o pedagogické komoře na sociálních sítích…). Vytiskněte si leták na nástěnku do sborovny a menší letáčky pro kolegy nebo náš starý leták
 • Napište nám na e-mail (pedagogickakomora@gmail.com), kolik má vaše škola učitelů a kolik z nich by se chtělo stát členem pedagogické komory. Potřebujeme na každé škole alespoň jednu kontaktní osobu! 
 • Využít můžete i prezentaci o Pedagogické komoře
 • Pedagogická komora může plnit své cíle, jen když bude mít velký počet členů. Již nyní se zdá, že bude mít více než 3.000 členů, čímž se stane největší organizací sdružující učitele v ČR. Tak početnou organizaci již bude muset respektovat ministerstvo školství jako svého hlavního partnera vedle sdružení ředitelů CZESHA a školských odborů.

    hodnotili 2 uživatelé

4 komentáře k příspěvku

 1. avatar

  Otázka dr. Kocourka je na místě. Jesdná se o vizi silného sdružení, spolku, nebo se usiluje o změnu zákona a o instituci profesní komory v pravém slova smyslu? Nebo se teprve uvidí?? Děkuji. P.

 2. avatar

  Všimli jste si, že na Metodickém portálu RVP.CZ utichly diskuze? To ve skupině "Pedagogická komora - diskuze" se velmi intenzivně diskutuje i hlasuje o největších problémech českého školství... :-)
   
  https://www.facebook.com/groups/1487605921279593/

 3. avatar

  Všimli, Radku :)

 4. avatar

  Výzva senátorům k zamítnutí kariérního řádu má už 5.400 signatářů
   
  Během prvního dne (pondělí 15. 5. 2017) se k naší Výzvě senátorům k zamítnutí kariérního řádu připojilo 2.000 učitelů a jejich počet dále roste (celkem ji podpořilo 5.400 pedagogů). Prosíme, pomozte nám s šířením výzvy mezi pedagogy, aby se dostala do všech škol a ke každému učiteli. Musíme vše stihnout do 24. května 2017, kdy se uskuteční veřejné slyšení v Senátu, nejpozději pak do 31. května 2017, kdy budou senátoři hlasovat o osudu této novely. Děkujeme :-)
   
  http://www.pedagogicka-komora.cz/2017/05/vyzva-senatorum-ma-uz-650-podpisu.html
   
  http://www.pedagogicka-komora.cz

Přidejte komentář

Abyste mohli komentovat příspěvky, musíte být přihlášení.